Kuchnia, która żyje

pysznie, zdrowo i niedrogo

Gotujemy smacznie w 25 restauracjach, 11 miastach.

CZYM JEST FRANCZYZA?

Pomiędzy wielkimi i mniejszymi miastami krążą dobre wieści, związane z franczyzami. Szczęśliwy każdy, kto innych pysznie ugości, zyskując sposób na finansowe radości!

 

Franczyza polega na tym, że prowadzisz własną działalność gospodarczą w oparciu o naszą licencję, która daje  Ci prawo korzystania m. in. z:

 • koncepcji biznesowej Express Kuchnia Marche i znaku towarowego,
 • bogatego know-how sieci oraz stałej pomocy organizacyjnej i technicznej.

Franczyza jest dla Ciebie, jeśli bliska jest Ci filozofia i styl działania Express Kuchnia Marche i chcesz prowadzić działalność zgodnie z naszą ideą. Co ważne, przez cały okres trwania umowy franczyzowej  zachowujesz pełną niezależność prawną i finansową.

 

Każdy nowy Gospodarz Express Kuchnia Marche zyskuje wiele - bo wie, że w całej Polsce z apetytem działają przyjaciele!

Restauracje Express Kuchnia Marche :

 • funkcjonują w zróżnicowanym otoczeniu rynkowym,
 • serwują sprawdzone, popularne i smaczne dania, trafiające w gusta Klientów,
 • optymalizują organizację i zarządzanie dzięki szczegółowo opisanym standardom.

Dzięki temu ograniczysz ryzyko i możesz długofalowo planować dalszy rozwój restauracji. Franczyza to popularna w Polsce forma efektywnego i bezpiecznego prowadzenia biznesu gastronomicznego. 

 

 

MISJA I CELE

Wierzymy w życie pełne smaku i witalności. Dlatego ułatwiamy prowadzenie własnego biznesu gastronomicznego ludziom z pasją, udzielając licencji na korzystanie ze znakomitych receptur i sprawdzonych rozwiązań biznesowych Express Kuchnia Marche.

 

Promujemy prawdziwą, radosną kuchnię, pełną polskich produktów, bez konserwantów, sztucznych barwników, mikrofalówek i półproduktów. Łączymy wielbicieli dobrego jedzenia, ucztowania i gotowania z pasją.

Naszym celem jest stworzenie rozpoznawalnej, cenionej przez klientów jakości na mapie kulinarnej całej Polski.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA?

DZIAŁASZ NA WŁASNY RACHUNEK - masz niezależność prawną, finansową i organizacyjną. Podejmujesz autonomiczne decyzje i sam sobie jesteś szefem!

MYŚLISZ DŁUGOFALOWO - umowa podpisywana jest na długi okres czasu, dzięki czemu zyskujesz bezpieczeństwo i możesz swobodnie planować działania.

ZNASZ BIZNES OD KUCHNI - na bieżąco, przez cały czas trwania umowy, otrzymujesz kompleksową i fachową wiedzę, dotyczącą prowadzenia biznesu gastronomicznego. Dzięki temu wiesz, na jakie aspekty zwracać uwagę, by Twoja działalność była dobrze udokumentowana i dopasowana do realiów rynku.

WIESZ, CO SERWUJESZ - dostajesz blisko 200 oryginalnych receptur dań, podlegających stałej kontroli jakości. Dzięki temu masz gwarancję doskonałego smaku i różnorodności, która jest znakiem rozpoznawczym sieci Express Kuchnia Marche na rynku.

STALE SIĘ ROZWIJASZ - zarówno Ty, jak i Twój personel, macie możliwość uczestniczenia w unikalnych szkoleniach, dotyczących m. in. trendów rynkowych, specyfiki produktów, narzędzi aktywizacji sprzedaży.

PRZYCIĄGASZ KLIENTÓW - korzystasz ze sprawdzonych i skutecznych standardów obsługi Klienta oraz narzędzi umożliwiających budowanie długofalowych relacji ( program lojalnościowy, promocje dla stałych Klientów, cross promocje, różnicowanie oferty gastronomicznej).

MASZ WSPARCIE - trzymamy rękę na pulsie w Twoich sprawach finansowych i na bieżąco sprawdzamy wyniki. Jeśli zajdzie taka potrzeba, otrzymasz narzędzia, które pomogą Ci sprawniej osiągać założone cele. Dodatkowo, ze wszystkimi pytaniami możesz zwrócić się do Indywidualnego Koordynatora, dedykowanego specjalnie do spraw Twojej restauracji.

CO ZYSKASZ?

 

Masz apetyt na biznes? Smakuj życie w pełni i skorzystaj z witalności, jaką daje wsparcie Express Kuchnia Marche! Zobacz, jak wiele zyskasz, decydując się na działanie znami:

WYŚMIENITA PRZYSTAWKA

 • wsparcie przy tworzeniu biznesplanu
 • doradztwo w zakresie korzystania z dotacji unijnych
 • sugerowany zwrot z inwestycji w ciągu 2 lat

 

SPEKTAKULARNE DANIE GŁÓWNE

 • doskonała lokalizacja w pełnym Klientów centrum handlowym
 • sprawdzone, pyszne receptury pożywnych i różnorodnych dań
 • atrakcyjne ceny zakupu produktów u sprawdzonych dostawców Express Kuchnia Marche
 • wyposażenie lokalu w sprzęt gastronomiczny i wsparcie przy aranżacji
 • profesjonalne szkolenie personelu oraz menadżera lokalu

 

ZNAKOMICIE WYWAŻONY DESER

 • stały transfer know-how: przepisy kulinarne, procedury organizacyjne, instrukcje, wskazówki, informacje, gastronomiczna wiedza tajemna, wnioski z doświadczeń
 • wsparcie marketingowe, reklamowe i public relations
 • akcje promocyjne o szerokim zasięgu, organizowane przez Centralę
 • projekty graficzne: ulotka, karta rabatowa, plakat B1

 

KONTAKT

Działaj tak, jak lubisz - z pasją i ze smakiem, firmując się Express Kuchnia Marche znakiem!

Czekamy na Ciebie! Zadzwoń: 601 305 040 lub napisz e-mail: franczyza@marche.com.pl - chętnie Cię poznamy i omówimy szczegóły współpracy.